No hobija līdz profesijai…

“Tilibs & Lācis” ir viens no ambiciozākajiem un oriģinālākajiem mēbeļu ražotājiem Latvijā ar apmierinātiem klientiem visā pasaulē. Mums ir redzējums par nākotnes mēbelēm. Vīzija, kas mūs ir vadījusi no brīža, kad “Tilibs & Lācis” tika izveidots. 

Uzņēmumu “Tilibs & Lācis” dibinātāji Māris Tilibs un Ivars Lācis strādā kopā kopš 2000. gada. Darboties ar koku viņiem ir paticis jau kopš bērnības. Pirmās amatniecības prasmes tika iegūtas jau pamatskolā, darbmācības stundās, kad arī tika uztaisītas pirmās kastītes, koka karotes un citi nieki, uz kuriem šodien paskatoties rodas neliels smaids.  

Iegūtās zināšanas, pieredze un cilvēki ir mūsu veiksmes stāsts. “Tilibs & Lācis” izstrādā un īsteno oriģinālas un kvalitatīvas mēbeles privātpersonām, dizaineriem un komerciālām organizācijām. Mēs sadarbojamies un strādājam pie dažādiem projektiem visā pasaulē. 

Mūsu nākotne- ir radīt tādu izcilību, kas izriet no unikāla dizaina, bezkompromisa greznības un izcila snieguma. To sasniegt mums palīdz mūsu komanda, kurā strādā tikai augsta līmeņa meistari, profesionāļi, kuri savas zināšanas un lielo pieredzi izmanto visos mūsu projektos.


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.